Oferta dla firm

Program nauki języka dostosowujemy do konkretnych potrzeb Klienta biznesowego, zarówno merytorycznych, jak i budżetu dostępnego na szkolenia. Zajęcia są opracowywane pod kątem potrzeb grup pracowniczych: specjalności, potrzeb merytorycznych oraz poziomu zaawansowania znajomości języka obcego i czasu dostępnego na naukę.

Firmom proponujemy współpracę w następujących obszarach:

Outsourcing lektorów

Udostępniamy przeszkolonych lektorów do nauki języków obcych w firmach. Są to nasi współpracownicy, pracujący według wypracowanych i sprawdzonych przez nas metod. Zapewniamy zastępstwa. Kursy prowadzone w firmach są dopasowane poziomem trudności i zakresem merytorycznym do szczegółowych potrzeb uczestników kursu.

Kursy językowe

Prowadzimy kursy języków obcych oraz kursy języka polskiego jako języka obcego dla pracowników firm. Nauka jest prowadzona według opracowanego przez nas programu. Dopasowujemy zagadnienia merytoryczne do potrzeb klientów. Kursy odbywają się zazwyczaj w siedzibie klienta.

Przeprowadzenie egzaminu językowego ELCC dla pracowników

Certyfikat ELCC to dokument potwierdzający znajomość języka obcego według skali Rady Europy. Obecnie dostępne są egzaminy z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz języka polskiego jako języka obcego.

Szkolenia z wybranego tematu lub z oferty tematycznej szkoleń ECS

Proponujemy szkolenia miękkie i szkolenia zawodowe dla pracowników przedsiębiorstw. Nasi trenerzy dopasowują program szkolenia do wymagań klientów. Szkolenia przeprowadzamy w siedzicie klienta lub w naszej placówce.