O nas

Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. to innowacyjna firma prowadząca szkolenia i naukę języków obcych dla przedsiębiorstw. palcówek oświatowych oraz osób indywidualnych: dzieci i dorosłych.

Kursy językowe i szkolenia obywają się w naszych siedzibach w Warszawie i w Grodzisku Mazowieckim. Na zasadzie outsourcingu kadry edukacyjnej dostarczamy do firm, szkół i innych placówek edukacyjnych trenerów i lektorów, którzy prowadzą szkolenia i kursy językowe w wybranej przez klientów formie: lekcji indywidualnych, lekcji pół-indywidulanych lub lekcji grupowych.

W skład naszego personelu wchodzą wysoko wykwalifikowani, doświadczeni metodycy, trenerzy, nauczyciele i lektorzy.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych Słuchaczy: bierzemy pod uwagę ich umiejętności oraz predyspozycje w zakresie uczenia się. Głęboko wierzymy w to, że każdy może nauczyć się wszystkiego pod warunkiem, że metody i narzędzia, jakich w tym celu użyjemy, będą dostosowane do jego naturalnych predyspozycji.

Program nauki języka lub szkolenia dostosowujemy do Państwa konkretnych potrzeb, zarówno merytorycznych, jak i budżetu. Zajęcia są opracowywane pod kątem potrzeb grup pracowniczych, wiekowych, specjalizacji, potrzeb merytorycznych oraz poziomu zaawansowania znajomości języka obcego, zakresu tematycznego i czasu dostępnego na naukę.

Oferujemy w ramach współpracy szereg dodatkowych narzędzi:

diagnozę stylu uczenia się
szkolenie „Jak się uczyć?”
naukę języków online (blended learning)

Współpracujemy z różnymi instytucjami, dla których prowadzimy szkolenia oraz wysyłamy do nich naszą kadrę. Ponieważ nasze działania zawsze związane były z obszarem edukacji, jesteśmy w stanie zabezpieczyć wysoko wykwalifikowanych specjalistów niemal w każdej dziedzinie.

Innym obszarem naszej działalności jest prowadzenie świetlic anglojęzycznych Junior Hub dla dzieci w wieku 3 – 11 lat. W naszych świetlicach dzieci otoczone staranną opieką rozwijają swoje umiejętności językowe podczas zajęć plastycznych, teatralnych ruchowych i medialnych.

Zaangażowanie i oczekiwania naszych Klientów sprawiają, że nieustannie poszerzamy swoją ofertę i podejmujemy nowe wyzwania w dziedzinie rozwiązań edukacyjnych, będące owocem wielomiesięcznej pracy licznego grona nauczycieli i trenerów.