Outsourcing Kadry

W ciągu wieloletniej działalności związanej z prowadzeniem kursów językowych, szkoleń oraz zajęć dla dzieci w naszych placówkach oraz na zlecenie firm zewnętrznych Europejskie Centrum Szkoleń zebrało ponad 50 osobowy zespół stale współpracujących specjalistów z dziedziny edukacji: lektorów języków obcych, nauczycieli wczesnoszkolnych i przedszkolnych, opiekunów, nauczycieli przedmiotów szkolnych oraz trenerów i szkoleniowców prowadzących szkolenia z różnych obszarów.

W związku z rozrastającą się liczbą klientów, wśród których znajdują się firmy, placówki edukacyjne i indywidualne osoby, zespół ten stale się powiększa. Mamy więc możliwość prowadzenia outsourcingu naszej kadry edukacyjnej do innych placówek.

Zapraszamy firmy oraz placówki edukacyjne do podjęcia z nami współpracy polegającej na powierzeniu części swoich zadań naszej kadrze. Nasi nauczyciele, trenerzy czy lektorzy dojadą do wybranego przez Państwa miejsca i przeprowadzą zajęcia według Państwa życzenia na najwyższym poziomie.

Oferujemy jasne warunki rozliczania (faktura), nadzór metodyczny nad wybraną przez Państwa osobą, organizowanie zastępstw, prowadzenie dokumentacji zajęć, pracę według przedstawionego nam programu lub stworzenie nowego na życzenie klienta.

Wystarczy skontaktować się z nami, a my dobierzemy odpowiednią osobę z naszego zespołu do wykonania powierzonego nam przez Klienta zadania.