Oferta dla rodziców

Duża grupa odbiorców naszej oferty to dzieci i młodzież, z którymi nasi nauczyciele pracują od lat. W ostatnich latach rozszerzyliśmy naszą ofertę o kreatywne zajęcia dla najmłodszych, dzienną opiekę nad dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, pomoc uczniom w nauce innych przedmiotów szkolnych oraz w przygotowaniu do egzaminów gimnazjalnych i maturalnych.

Rodzicom proponujemy:

Anglojęzyczne świetlice Junior Hub

dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Junior Hub to niezwykłe miejsce dla dzieci, gdzie mówimy tylko po angielsku. Odbieramy dzieci z przedszkola lub szkoły i opiekujemy się nimi do powrotu rodziców z pracy. Proponujemy ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe, pomagamy w odrabianiu lekcji.  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie anglojęzycznych świetlic dla dzieci Junior Hub.

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży

w małych grupach po 4-6 osób lub w systemie lekcji indywidualnych lub w parze w siedzibie ECS na warszawskim Tarchominie. Kreatywne, z doświadczoną sympatyczną kadrą, ciekawe kursy inspirują do samodzielnej nauki.

Indywidualny kurs językowy

z naszym lektorem lub korepetycje z naszym nauczycielem w domu ucznia. Dopasujemy odpowiednią osobę tak, by nauka sprawiała dziecku przyjemność i była skuteczna.

Szkolenie dla młodzieży „Jak się uczyć?”

Odbywa się w soboty w naszej placówce na Tarchominie. Pozwala opanować umiejętność efektywnego uczenia się. Pomaga zrozumieć młodym ludziom, jak działa pamięć, zdiagnozować ich własny styl uczenia się i pokazać im techniki uczenia się zgodne z ich diagnozą. Dzięki temu szkoleniu można nauczyć się jak uczyć się każdego przedmiotu. Daty szkoleń publikujemy w naszym w newsletterze i aktualnościach. Można także zebrać grupę 5 znajomych i ustalić indywidualny termin szkolenia.

Poranki dla maluchów

w świetlicy Junior Hub w Grodzisku i na Tarchominie. Prowadzimy zajęcia plastyczne, ruchowe i językowe dla maluszków w  wieku 3-5 lat. Program na najbliższe miesiące i zapisy są na naszej stronie Junior Hub i na profilu na Facebooku.

Konwersacje dla młodzieży

To zajęcia dla młodzieży od 11 rż. Co tydzień omawiany jest inny temat, który fascynuje młodzież. Dzieciaki uczą się angielskiego w formie swobodnej rozmowy, miłego spędzania czasu wśród rówieśników w małej grupie 4-6 osób. Co tydzień omawiany jest inny temat. Zajęcia są prowadzone na trzech poziomach zaawansowania. Nie mamy stałych grup, dzięki czemu nie „przyzwyczajamy” się do osób, z którymi rozmawiamy i do moderatora rozmowy, co pomaga przełamać barierę językową. Dziecko wybiera na które zajęcia chce przyjść.

Krótkie kursy

Proponujemy krótkie powtórki przed maturą i egzaminem gimnazjalnym z języków obcych. Składają się one z 4-6 lekcji w formie egzaminu pisemnego lub ustnego. Zawierają mówienie najważniejszych tematów egzaminacyjnych dla uspokojenia zestresowanych uczniów.