Oferta dla nauczycieli

Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z kadrą edukacyjną i placówkami edukacyjnymi. Na stałe współpracujemy z około 40  nauczycielami różnych przedmiotów. Chętnie pracujemy z doświadczonymi nauczycielami, jak również z absolwentami kierunków pedagogicznych i specjalizacji nauczycielskich (magister i licencjat). Współpraca z nami jest szansą na zdobycie nowego doświadczenia, rozwinięcia CV, znalezienia dodatkowej pracy.

Nauczycielom proponujemy:

Prowadzenie zajęć w jednej z naszych placówek

Zajęcia jakie prowadzimy to: kursy językowe dla grup dzieci, młodzieży i dorosłych, kursy indywidualne, półindywidualne, konwersacje dla młodzieży, przygotowanie do matury, korepetycje, poranne zajęcia dla maluchów oraz zajęcia w świetlicy językowej.
Zapraszamy do współpracy także osoby pracujące według własnych autorskich zajęć. Współpraca z nami w tym zakresie jest doskonała formą pracy dodatkowej.

Prowadzenie zajęć u naszych Klientów

Naszymi Klientami są firmy komercyjne głównie zainteresowane kursami językowymi, prywatne szkoły podstawowe, gimnazja i licea. Poszukują oni native speakerów, nauczycieli języków obcych oraz nauczycieli różnych innych przedmiotów, a także przedszkola i żłobki poszukujące nauczycieli języka angielskiego oraz rytmiki. Mamy również Klientów indywidualnych, u których nasi nauczyciele prowadzą korepetycje lub lekcje języka obcego, głównie dla dzieci, a także grupy i osoby indywidualne uczące się przez Skype’a. Jest to albo praca dodatkowa, albo praca w wymiarze pół lub całego etatu w zależności od zapotrzebowania danych klientów.

Opiekę metodyczną

Oferujemy wsparcie merytoryczne w prowadzeniu zajęć dla ECS oraz konsultacje i opiekę metodyczną. Dajemy możliwość przygotowania materiałów na miejscu w biurze ECS. Dysponujemy obszerną biblioteką materiałów do nauki języków obcych, z której każdy nasz nauczyciel może skorzystać.

Bogatą ofertę szkoleniową

opracowaną przez naszych trenerów według najnowszej wiedzy. Zapraszamy na szkolenia otwarte, które znajdują się na naszej szkoleniowej stronie internetowej lub zamknięte, które organizujemy dla grup minimum 5 osobowych, które przeprowadzimy w wybranym przez nauczycieli miejscu.

Szkolenia metodyczne

przygotowujące osoby biegle posługujące się językiem angielskim do pracy w roli nauczyciela.

Wszystkie zainteresowane współpracą z nami osoby mogą przesyłać do nas zapytania i CV na adres biuro@e-c-s.pl.