Oferta dla właścicieli szkół językowych

Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. to innowacyjna firma prowadząca szkolenia i naukę języków obcych w skuteczny sposób. Działamy na zasadzie outsourcingu kadry nauczycielskiej. Dostarczamy do firm trenerów i lektorów, którzy prowadzą szkolenia i kursy językowe w wybranej przez klientów formie: lekcji indywidualnych, lekcji pół-indywidualnych lub lekcji grupowych.

W skład naszego personelu wchodzą wysoko wykwalifikowani, doświadczeni metodycy, trenerzy, nauczyciele i lektorzy. Europejskie Centrum Szkoleń Sp. z o.o. posiada bazę lektorów i nauczycieli z którymi ma zawarte umowy i dobiera odpowiednich współpracowników do potrzeb Klientów. Zapewniamy zastępstwa lub zmianę lektorów, jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych Słuchaczy: bierzemy pod uwagę ich umiejętności oraz predyspozycje w zakresie uczenia się. Głęboko wierzymy w to, że każdy może nauczyć się wszystkiego pod warunkiem, że metody i narzędzia, jakich w tym celu użyjemy, będą dostosowane do jego naturalnych predyspozycji.

Program nauki języka dostosowujemy do Państwa konkretnych potrzeb, zarówno merytorycznych, jak i budżetu dostępnego na szkolenia. Zajęcia są opracowywane pod kątem potrzeb grup pracowniczych: specjalności, potrzeb merytorycznych oraz poziomu zaawansowania znajomości języka obcego i czasu dostępnego na naukę. Lektorzy pracują według wypracowanej przez nas, gotowej metody nauczania, z opracowanymi kursami i materiałami dydaktycznymi lub korzystają z Państwa metodyki, jeśli takie jest Państwa życzenie.

Oferujemy w ramach współpracy szereg dodatkowych narzędzi: diagnozę stylu uczenia się, szkolenie „Jak się uczyć?”, naukę języków online (blended learning).

Europejskie Centrum Szkoleń jest także jedyną firmą w Polsce, która dostarcza i przeprowadza egzaminy z językowe sygnowane przez European Languages Certification Center.

Od siedmiu lat współpracujemy z różnymi instytucjami, dla których prowadzimy szkolenia oraz wysyłamy do nich naszą kadrę. Ponieważ nasze działania zawsze związane były z obszarem edukacji, jesteśmy w stanie zabezpieczyć wysoko wykwalifikowanych specjalistów niemal w każdej dziedzinie.