Oferta dla dyrektorów szkół

Dostarczamy do firm, szkół językowych oraz placówek oświatowych lektorów i nauczycieli. Prowadzą oni lekcje, kursy językowe i szkolenia w wybranej przez klientów formie: lekcji indywidualnych, lekcji pół-indywidualnych lub lekcji grupowych. W skład naszego personelu wchodzą wysoko wykwalifikowani, doświadczeni nauczyciele, metodycy, trenerzy i lektorzy. Korzystamy z metod nauczania znanych w pedagogice i psychologii rozwojowej od wielu lat, ale także ostatnich zdobyczy nauki. Nasi nauczyciele i lektorzy wykorzystują techniki nauczania polecane przez Colina Rose’a, Tony’ego Buzana oraz Howarda Gardnera.

Dyrektorom szkół i przedszkoli proponujemy:

Outsourcing kadry edukacyjnej

Posiadamy bazę lektorów i nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Zapewniamy zastępstwa w razie choroby lub urlopu. Możemy także zaproponować inną osobę. Nasi współpracownicy mogą pracować według wypracowanej przez nas metodyki lub realizować program placówki edukacyjnej.

Kursy językowe dla nauczycieli

Prowadzimy kursy językowe dla nauczycieli, przedszkolnych i szkolnych. Mogą one odbywać się w jednej z naszych placówek lub u klienta. Poziom i zakres merytoryczny dopasowujemy do potrzeb słuchaczy.

Egzaminy językowe ELCC dla nauczycieli

Przeprowadzamy egzaminy językowe ELCC dla nauczycieli szkolnych. Odbywają się one na różnych poziomach.

Szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli

Oferujemy szkolenia dla dyrektorów placówek edukacyjnych i nauczycieli. Tematyka szkoleń jest do wyboru spośród naszej szerokiej oferty. Szkolenia obywają się w siedzibie klienta lub w jednej z naszych placówek.

Szkolenia na zamówienie w siedzibie klienta

Przygotowujemy i prowadzimy szkolenia dedykowane z dziedziny edukacji. Są one dopasowane tematyką, zakresem merytorycznym i czasowym do konkretnych potrzeb klienta.