Oferta dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą

Od wielu lat głównym odbiorcą naszych zajęć edukacyjnych są dzieci i młodzi ludzie. Dlatego chętnie podejmujemy współpracę z pasjonatami, trenerami i autorami ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży z różnych dziedzin. Nie tylko z nauki języków obcych, ale także przyrody, matematyki, plastyki i arteterapii, rytmiki i szkoleń skierowanych do młodzieży licealnej (np. z metod uczenia się, przeciwdziałania cyberprzemocy, rozwijania swoich pasji i wielu innych).

Dla osób pracujących z dziećmi i młodzieżą proponujemy:

Prowadzenie zajęć w naszej siedzibie

Prowadzimy ciekawe konwersacje z języków obcych, laboratoria naukowe dla małych odkrywców (proste do przeprowadzenia doświadczenia z przyrody/fizyki dla dzieci w wieku przedszkolnym), zajęcia ruchowe i plastyczne dla maluchów (3 – 5 lat) według własnego pomysłu, szkolenia dla młodzieży, prowadzenie zajęć w jednej z naszych świetlic Junior Hub (uwaga – te zajęcia po angielsku). Zapewniamy wsparcie metodyczne, wszystkie niezbędne do przeprowadzenia zajęć materiały, scenariusz lekcji lub konsultację własnego pomysłu.

Prowadzenie zajęć w siedzibie Klienta

Są to przede wszystkim zajęcia pozalekcyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym: naukowe (matematyka/przyroda/fizyka), plastyczne, muzyczno-ruchowe, teatralne. Zapraszamy do współpracy osoby z różnych dziedzin, które mają doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla tej grupy wiekowej.

Szkolenie „Jak uczyć Jak się uczyć?”

dla osób prowadzących na co dzień zajęcia ze zdemotywowaną młodzieżą. Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera, gdzie informujemy o terminach szkoleń lub zebrać grupę 5 osób i zamówić to szkolenie w wybrane miejsce.

Inne szkolenia z oferty dla nauczycieli

na które zapraszamy wszystkie osoby pracujące z młodzieżą. Tu obowiązuje ta sama zasada: można zgłosić się na wybrany termin lub ustalić indywidualne warunki: termin i miejsce dla grupy 5 osób.

Współpracę ze szkoleniowcami i trenerami

którzy chcą prowadzić szkolenia dotyczące pracy z młodzieżą dla nauczycieli.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV na adres biuro@e-c-s.pl